کد خبر: 000001760
تاریخ انتشار: 1400-04-13

قاضی یزدی رشوه میلیونی را رد کرد

هدیه قاضی جوان اختصاص پاداش به آزادی زندانیان

هدیه قاضی جوان اختصاص پاداش به آزادی زندانیان

قاضی دادگستری استان یزد پاداش دریافتی از سوی رئیس کل دادگستری را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.به گزارش سین به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان یزد، زن و شوهر جوانی که با یک دستگاه ماشین خارجی، اقدام به ورود مقدار ۲۴۸ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک از یکی از استان های جنوبی کشور به استان یزد را داشتند، دستگیر شدند.

ایمان جعفری، قاضی جوان یزدی مسئول رسیدگی به این پرونده در استان شد تا پس از برسی های لازم حکم خود را در خصوص این پرونده صادر نماید.

در حین رسیدگی به این پرونده شخصی با مراجعه به دفتر این قاضی جوان، مقدار زیادی سکه طلا را که در جعبه ای جای داده شده بود را به این قاضی داد و درخواست صدور حکم به نفع متهمین پرونده و همینطور آزادی ماشین توقیف شده را داشت.

به محض این پیشنهاد، قاضی جوان پرونده سکه را تحویل گرفته و با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان این موضوع را با وی در میان گذاشته، تمام سکه ها را صورت جلسه و حکم قانونی را نیز در زمینه این پرونده صادر کرد.

 

مسئولان قضایی استان و در راس آن رئیس کل دادگستری با مشاهده صداقت، ایمان و وظیفه شناسی این قاضی جوان تصمیم به تقدیر از وی گرفته و مبلغی را در قالب یک کارت هدیه به انضمام یک لوح تقدیر به وی اهدا کردند.

این قاضی جوان، مبلغی را که به عنوان هدیه به وی اعطا شده بود را نیز به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص داد.

 
نظر شما