کد خبر: 000001788
تاریخ انتشار: 1400-04-17

معضلات شبکه فاضلاب غرب استان خراسان رضوی برطرف می‌شود

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای برطرف کردن معضلات آب و فاضلاب منطقه غرب خراسان رضوی خبر داد.سین: بهروز محبی نجم آبادی  اظهار داشت: یکی از معضلات دیرینه در منطقه غرب خراسان رضوی و به ویژه سبزوار و مناطق تابعه آن وضعیت بغرنجی است که این حوزه با معضلات آب و فاضلاب دارد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم از طریق جذب اعتبارات به ویژه در سال جاری که قول‌های خوبی در مورد آنها گرفته‌ایم بتوانیم مشکلات آب و فاضلاب شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد را تا حدودی برطرف کنیم.

محبی نجم‌آبادی خاطرنشان کرد: منطقه زردکوهی در سبزوار نیز مدتی است با معضلات مربوط به آبرسانی روبه‌رو است که درصدد برطرف کردن این مشکل هستیم و اعتباراتی برای این مهم به ویژه از طریق ماده 26 درصدد اختصاص هستیم.

وی بیان کرد: علاوه بر این برخی از محلات شهرستان سبزوار همچون «قلعه نو دهراز» و «کلاته سفیر» نیازمند تکمیل شبکه فاضلاب هستند و در صورتی که اقدامات در این محلات تکمیل شوند تمام شهرستان از پوشش شبکه فاضلاب برخوردار خواهد شد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اعتباراتی نیز از محل پروژه‌ها و صنایعی همچون فولاد و پتروشیمی قرار است که به حوزه آب و فاضلاب شهرستان اختصاص پیدا کند.
نظر شما