کد خبر: 000001577
تاریخ انتشار: 1 هفته قبل

ظرفیت‌های موجود در ستادهای آیت‌الله رئیسی پای کار خروجی ائتلاف برای شورای شهر خواهد بود

سخنگوی ستاد ایت الله رییسی در خراسان رضوی از حمایت این ستاد از لیست شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب برای شورای شهر خبر داد.یاسرظریفی در گفتگو با خبرنگار سین  اظهار کرد: شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در خراسان رضوی از ماه‌ها پیش برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد مشغول بررسی و گزینش نیروهای متخصص متعهد انقلابی برای معرفی به مردم شریف مشهد است.

وی افزود: با توجه به حمایت شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب از آیت الله رئیسی، ستادهای تشکیل شده توسط شورای وحدت علاوه بر حمایت از ایشان؛ در جهت تشکیل یک شورای انقلابی همسو با دولت قوی، از لیست این شورا برای ششمین دوره شورای اسلامی شهر نیز حمایت کرده و پتانسیل عظیم مردمی و فعالان اجتماعی و توان افسران جنگ نرم، همه و همه پای کار خواهد بود.

سخنگوی ستاد آیت الله رییسی در خراسان رضوی تصریح کرد: لیست ارائه شده شامل چهره‌های عمدتاً جوان و انقلابیست که در تخصص‌های متناسب با شورا از یک مکانیزم حرفه ای برگزیده شده اند و  ان شاالله به خوبی خواهند توانست نیازهای مدیریت شهری در همه بخش‌ها را تامین کرده و تحولی شگرف مرضی حضرت ثامن الحجج علیه السلام پدید آورند.

وی همچنان عنوان کرد: در بحث انتخابات میان دوره ای خبرگان رهبری نیز آیت الله مدرسی، گزینه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی است که با تمام توان از ایشان نیز حمایت کرده و سعی خواهیم کرد مردم را با این فقیه انقلابی بیش از پیش آشنا کنیم.

وی یادآور شد: برای پایان دادن به یاس و ناکارامدی و فردایی بهتر، وظیفه ما معرفی گزینه های اصلح چه برای ریاست جمهوری و چه شورای شهر و خبرگان رهبری است و امیدواریم که مردم شریف مشهد و استان خراسان با انتخاب هوشمندانه خود به روی کار آمدن افرادی کارآمد، اصلح و انقلابی در شهر و کشور عزیزمان کمک کنند.

 
نظر شما