کد خبر: 000001561
تاریخ انتشار: 2 هفته قبل

نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی

ستاد مردمی "ایران من" باید الگوی دیگر ستادها باشد

ستاد مردمی "ایران من" باید الگوی دیگر ستادها باشد

نماینده مردم شریف شهرستانهای قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس با حضور در ستاد مردمی ایران من، حامیان آیت الله سید ابراهیم رییسی، از فعالیت های این ستاد بازدید کرد.ستاد مردمی "ایران من" باید الگوی دیگر ستادها باشد

سین: دکتر کیوان مرادیان نماینده مردم شهرستانهای قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد مردمی ایران من طی بازدید از فعالیت های این ستاد گفت: الان در شرایطی نیستیم که بخواهیم در مورد شرایط جامعه به بحث بپردازیم بلکه باید وارد میدان شد و عمل کرد.

وی با تاکید بر اینکه آیت الله رییسی مرد عمل است، ادامه داد: رییس قوه قضاییه نشان داد برای تغییر و تحول آمده و در این میان شجاعت ایشان مثال زدنی است.

به گفته مرادیان، آقای رییسی از چیزی واهمه ندارد و برخورد با مفاسد که تا حالا بیشتر به یک شعار می ماند، در عمل قابل مشاهده است.

نماینده مردم شهرستانهای قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه می توان منتظر اتفاقات خوبی بود، تصریح کرد: انشالله با حضور مردم و انتخاب اصلح و روی کار آمدن آیت الله رییسی باید ایران را به سوی عزت و سربلندی ببینیم. چون آقای رییسی مردی نیست که مناقع ملی را پای میز معامله ببرد. اقدامات این مرد بزرگ در طی حضورش در جایگاه های مختلف گواه این اداعا است.

مرادیان در ادامه حضور خود در ستاد مردمی ایران من با فعالان این ستاد دیدار کرده و با تشکر از زحمات آنها گفت: این جمع می تواند الگویی برای ستادهای دیگر باشد که بدون هیچ سروصدایی فقط به سربلندی کشور فکر کرده و پای کار آمده اند.
نظر شما