کد خبر: 000001563
تاریخ انتشار: 2 هفته قبل

معاون نظارت ستاد مرکزی در بازدید از ستاد "ایران من"

راه اندازی چنین ستادهایی بیانگر درایت جوانان است

راه اندازی چنین ستادهایی بیانگر درایت جوانان است

معاون نظارت ستاد مرکزی آیت الله سید ابراهیم رییسی با حضور در ستاد مردمی "ایران من" علاوه بر بازدید از امکانات و فعالیت های این ستاد با تشکر از کارهای انجام شده گفت: در زمان کنونی باید همه دست به دست هم بدهیم تا این فعالیت ها به نتیجه برسد و در این مسیر مهم نیست چقدر کار می کنیم بلکه مهم این است همه در کنار هم و همفکر و متحد پیش برویم.راه اندازی چنین ستادهایی بیانگر درایت جوانان است

سین: سید علی قریشی معاون نظارت ستاد مرکزی آیت الله سید ابراهیم رییسی ضمن حضور در ستاد مردمی "ایران من" و بازدید از امکانات و فعالیت های این ستاد از فعالان در این بخش تشکر کرد.

وی با بیان اینکه در ستادها هر کس چندین کار را بر عهده گرفته تا همه امور به خوبی پیش برود، ادامه داد: در زمان کنونی باید همه دست به دست هم بدهیم تا این فعالیت ها به نتیجه برسد و در این مسیر مهم نیست چقدر کار می کنیم بلکه مهم این است همه در کنار هم و همفکر و متحد پیش برویم.

معاون نظارت ستاد مرکزی آیت الله سید ابراهیم رییسی با اشاره به خصوصیات و ویژگی های آیت الله رئیسی برای حضور در جایگاه ریاست جمهوری گفت: فقاهت، بصیرت، وارستگى، دانش، تجربه و توانمندى، سلامت و صیانت نفس، امانت و کارآمدی ایشان می تواند وی را یک رئیس جمهور در تراز انقلاب اسلامى معرفى کند، مسئله ای که انقلاب اسلامى بعد از ریاست جمهورى رهبر معظم انقلاب از آن بى بهره بود.

وی با تاکید بر اینکه حسن خلق، ادب و متانت، ثابت قدمی در مسیر ولایت، مردمى بودن، ساده زیستى، پاک دستی و دوری از آلودگی ها از ویژگی های بارز آیت الله رئیسی است که ایشان را از سایرین متمایز می کند، ادامه داد: نباید اسیر تبلیغات مسموم و منفی دشمان شد. مردم خوب می دانند آیت الله رییسی در زمان حضور خود در آستان قدس رضوی و قوه قضاییه به دور از تمام جار و جنجال ها با هر فسادی برخورد کرد و حتی بسیاری از قضات که به نوعی دست پاک نبوده و مشکل داشتند را از کار برکنار کرد.

به گفته قریشی، آیت الله رئیسی علی رغم میل خودشان و تنها بر اساس احساس تکلیف و درخواست دلسوزان نظام به صحنه وارد شده است.

معاون نظارت ستاد مرکزی با بیان اینکه روز به روز قدرت ما زیاد شده است و این نشان می دهد که ما قدرت اثرگذار بر جامعه جهانی هستیم، تصریح کرد: این مساله با تغییر مولفه های قدرت به وقوع پیوسته است.

وی با اشاره به لزوم صیانت از این موازنه قدرت ادامه داد: با ضعفی که در مذاکرات هسته ای نشان دادیم، غرب می خواهد با کمک امپراطوری رسانه ای خود، فضای جهان را به قبل از انقلاب اسلامی و دوران جنگ سرد بکشاند.

قریشی از کارها و فعالیت های انجام شده در ستاد ایران من تشکر کرده و گفت: اینکه گروهی گرد هم آمده و چنین تشکل خوب و منسجمی را آماده کرده اند نشان از درایت و آگاهی آنها از بازی های سیاسی دارد و امیدواریم مسئولین هم این تلاش ها را ببینند.

 
نظر شما