کد خبر: 000001560
تاریخ انتشار: 2 هفته قبل

رییس ستاد استان تهران آیت الله رئیسی با حضور در مراسم افتتاح ستاد مردمی "ایران من"

حضور مردم حماسه ای بزرگ رقم خواهد زد

حضور مردم حماسه ای بزرگ رقم خواهد زد

رییس ستاد استان تهران آیت الله رئیسی با حضور در مراسم افتتاح ستاد مردمی "ایران من" حامیان رییسی از مردم خواست تا با حضور در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر خلق کنند.حضور مردم حماسه ای بزرگ رقم خواهد زد

سین: صفرعلی براتلو رییس ستاد استان تهران آیت الله رئیسی که در مراسم افتتاح ستاد مردمی "ایران من" حضور داشت با بیان اینکه مردم همیشه نشان داده اند با شعور و درک درست می توانند تمام معادلات دشمنان را بر هم بزنند، گفت: در ستادهای مردمی آیت الله رییسی کسی به دنبال پست و مقام نیست و همین موضوع باعث شده همه با جان و دل پای کار باشند.

وی با تاکید بر اینکه در دولت بعد باید به فکر طبقه متوسط و ضعیف جامعه بود، ادامه داد: مشکلات زیادی از دولت روی کار برای فرداها بر جای مانده که همین امر کار را برای دولتمردان بعدی سخت می کند و هر کس که مسئولیتی بر عهده می گیرد باید بداند مردم کارهای او را به حساب نظام می نویسند.

رییس ستاد استان تهران آیت الله رئیسی با تشکر از افرادی که در ستاد مردمی ایران من مشغول به فعالیت هستند، گفت: وقتی حرکتی خودجوش به وجود می آید و در دل آن جوانان متفکر و تحصیلکرده و انقلابی به چشم می خورد، می توان به فردای ایران امیدوار بود که چنین دلسوزانی دارد. این دوستان همه شناخته شده و هر کدام مغز متفکری هستند که حالا در کنار هم به قدرت بزرگی برای همراهی با آیت الله رییسی تبدیل شده اند.

در این مراسم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد مردمی "ایران من" حامیان آیت الله سید ابراهیم رییسی گفت: انتخابات پیش رو یک جنگ روانی است...

در این مراسم دکتر محمود عباس زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه در جنگ روانی راه افتاده باید مراقب عوض شدن جای سوال کننده و پاسخ دهنده بود، گفت: انتخابات یعنی دولت مستقر در مورد عملکردش توضیح داده و از آن دفاع کند.

وی با تاکید بر اینکه مطمئنم آقای رییسی به دنبال قدرت نیست، گفت: وقتی ایشان در آستان قدس رضوي حضور داشتند به هیچ عنوان تمایلی برای گرفتن پست در قوه قضاییه از خود نشان ندادند اما با تاکید مقام معظم رهبری این سمت را پذیرفتند. در حال حاضر هم با نوع رفتار و تبلیغات و صحبت هایشان معلوم است که برای اصلاح امور و سامان دادن به وضع موجود وارد میدان شده اند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد اعضای ستاد مردمی "ایران من" زده و با بیان اینکه مطمئنم این ستاد با برنامه ترین و فعال ترین ستاد در جهت حمایت از آیت الله رییسی است، ادامه داد: با شناختی که از اعضا و فعالان این ستاد دارم می دانم کسی زنبیلی برای گرفتن قدرت و سمت و امتیاز نیاورده است. بچه های بی ریا و دلسوزی که هر کدامشان وزنه ای در فعالیت های سیاسی هستند، با یک برنامه ریزی درست و مدون به دنبال ایجاد شور و حال انتخاباتی در میان اقشار مختلف جامعه دور هم جمع شده اند.
نظر شما