کد خبر: 000001564
تاریخ انتشار: 2 هفته قبل

بیش از ۳ هزار خودرو در محورهای شمال جریمه کرونایی شدند

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: از روز چهارشنبه طی سه روز گذشته تاکنون ماموران پلیس نسبت به اعمال قانون یک‌هزار و ۸۸۷ دستگاه خودرو و همچنین برگشت به مبدا یک‌هزار و ۲۰۲ دستگاه خودرو اقدام کردند.بیش از ۳ هزار خودرو در محورهای شمال جریمه کرونایی شدند

سین : هادی عبادی امروز درباره آخرین وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگاران ، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای اصلی مازندران به‌صورت عادی و روان است و شاهد روند کاهش ورودی در محورهای شمال هستیم.

وی افزود: ترافیک از محورهای اصلی به مسیرهای فرعی و ییلاقی مازندران رسیده است‌

سرپرست پلیس راه مازندران با اعلام اینکه ممنوعیت‌های تردد کرونایی در محورهای شمال با قوت ادامه دارد، اضافه کرد:  همکاران پلیس در مبادی ورودی استان حضور دارند و نسبت به برگشت خودروها و اعمال قانون اقدام می‌کنند.

این مسوول بیان کرد: از روز چهارشنبه طی سه روز گذشته تاکنون ماموران پلیس نسبت به اعمال قانون یک‌هزار و ۸۸۷ دستگاه خودرو و همچنین برگشت به مبدا یک‌هزار و ۲۰۲ دستگاه خودرو اقدام کردند.

عبادی با اشاره به اینکه تشدید ممنوعیت‌های کرونایی تا ساعت ۱۲ روز دوشنبه ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال است.
نظر شما