کد خبر: 000001545
تاریخ انتشار: 1 ماه قبل

برگزاری اختتامیه جشنواره فیلم «یادگار» ۳۰ اردیبهشت در قزوین

امیر ملاحسنی بیان کرد: جشنواره ملی فیلم‌های مستند میراث فرهنگی «یادگار» به میزبانی استان قزوین برگزار و ۵۱۰ اثر به این جشنواره ارسال شده است. وی ادامه داد: بعد از بررسی این آثار توسط هیئت انتخاب، ۸۶ ا...امیر ملاحسنی بیان کرد: جشنواره ملی فیلم‌های مستند میراث فرهنگی «یادگار» به میزبانی استان قزوین برگزار و ۵۱۰ اثر به این جشنواره ارسال شده است.

وی ادامه داد: بعد از بررسی این آثار توسط هیئت انتخاب، ۸۶ اثر به بخش مسابقه راه پیدا کردند که در سه بخش کلی جایزه میراث فرهنگی قزوین، سینمای مستند ایران و بخش سینمای ناملموس دسته بندی شدند.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین عنوان کرد: پخش این فیلم‌ها در پلت‌فرم «هاشور» در فضای مجازی آغاز شده و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به این پلت‌فرم به صورت رایگان آثار را تماشا کنند.

ملاحسنی خاطرنشان کرد: ۳۰ اردیبهشت به صورت بسیار محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز سرای سعدالسلطنه آیین اختتامیه این جشنواره با معرفی برگزیدگان برگزار خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: سطح آثار در این جشنواره بی‌نظیر و شاخص بوده و علاقه‌مندان می‌توانند این آثار را ببینند و خودشان قضاوت کنند؛ امیدواریم بتوانیم این جشنواره را ماندگار کرده و سال‌های آینده هم این برنامه را برگزار کنیم.

انتهای پیام
نظر شما