کد خبر: 000001562
تاریخ انتشار: 2 هفته قبل

نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد "ایران من"

آیت الله رئیسی، چهره اى فراجناحى است

آیت الله رئیسی، چهره اى فراجناحى است

حجت الاسلام والمسلمین حسین جلالی نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد مردمی "ایران من" گفت: آیت الله رییسی کاندیدای اصلحی است که می تواند ایران را به سمت پیشرفت و ابادانی سوق دهد.آیت الله رئیسی، چهره اى فراجناحى است

سین: بعد از شروع به کار ستاد مردمی "ایران من"، حجت الاسلام والمسلمین حسین جلالی نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در این ستاد گفت: باید شرایطی ایجاد شود تا مردم با حضور پرشور خود در انتخابات کسی را انتخاب کنند که بتواند تغییرات اساسی را رقم بزند.

وی با تاکید بر اینکه  آیت الله رییسی کاندیدای اصلحی است که می تواند ایران را به سمت پیشرفت و ابادانی سوق دهد، ادامه داد: توجه به ظرفیت های داخلی و عملکرد انقلابی ویژگی اصلی اقای رئیسی است. شرایط کنونی کشور ایجاب می کند،  یک فرد انقلابی و شجاع در عرصه انتخابات  ریاست جمهوری برای حل مسائل کلان کشور از جمله اقتصاد و معیشت وارد میدان شود.

این نماینده مجلس با اشاره اینکه در حال حاضر بهترین گزینه براى این مسئولیت آیت‌الله رئیسی است به دلایل این مسئله اشاره کرد و گفت: آقای رئیسی نشان داد، چهره اى انقلابى، ولایت مدار و دلسوز نظام است. در دور قبل انتخابات ریاست جمهورى حاضر نشد، در برابر اتهامات ناجوانمردانه و کذب رقیب، به خاطر مصالح نظام از خود دفاع کند و منافع نظام را بر آبرو و حیثیت خود ترجیح داد.

حسینی ادامه داد: آیت الله رئیسی، چهره اى فراجناحى است و تمام گروهاى انقلابى وفادار به نظام و ولایت، با وجود سلایق مختلف اعم از شوراى ائتلاف، شوراى وحدت، کانون دانشگاهیان ایران اسلامى و ... همه و همه در خصوص حضور ایشان متفق القول اند و اجماع کامل دارند بنابراین با حضور ایشان امکان پراکندگى آراء وجود ندارد.

وی گفت: شرط اصلی حضور مردم در انتخابات احیای امید آنها و اطمینان از برنامه های امیدبخشی است که از سوی نامزدهای جبهه انقلاب شنیده می شود. کسی پیروز انتخابات خواهد بود که نیاز مردم را تشخیص داده و راه حل آن را با زبان ساده و با استفاده از ابزارهای رسانه ای نوین به گوش مردم برساند. این تنها راه حل موجود در شرایط حساس کنونی است.

 
نظر شما